т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про огорожі

Перила: основні вимоги до безпеки
  Перила відносяться до тієї частини сходової конструкції, яка контактує з руками людини, що здійснює підйом або спуск з рівня на рівень. Користуючись перилами, люди легко переміщаються по сходах, навіть якщо обмежені в своїх фізичних можливостях. Особливо це стосується осіб похилого віку та маленьких дітей. Перила гарантують безпеку, забезпечують комфорт і додають сходам оригінальний та неповторний вигляд. Виробник однаково піклується сьогодні як про технічні характеристики сходових огороджень та їх надійний монтаж, так і про форму перил, яка найчастіше виявляється абсолютно унікальною.
  При проектуванні перил існує ряд нормативних вимог, без дотримання яких неможливо забезпечити повну безпеку сходових огорож. Перше непорушне правило - будь-який сходовий марш, що має не менше 3-х сходинок, повинен бути оснащений перилами для сходів. Сходові огородження здатні запобігти будь-якій можливості травматизму. Як уже зазначалося, особливу важливість набувають перила, коли справа стосується переміщення по сходах людей похилого віку, дітей і всіх тих, хто обмежений у своїх фізичних можливостях. Якщо у вашому будинку є сходова конструкція, а серед членів сім'ї є перераховані вище особи, то сходові огородження стають нагальною потребою.
  Проектування та наступна установка перил ґрунтується на "трьох китах", а саме: забезпечення необхідної висоти, бездоганної фіксації сходових огороджень і безпеки при контактуванні людських рук з поручнями перил. Що стосується останнього пункту про безпеку дотику людини до поручнів, то в цьому випадку на них не повинно бути задирок і будь-якої шорсткості. Причому це стосується будь-якого матеріалу, з якого виготовляються сходові огородження. Крім цього, технічні характеристики матеріалу для поручнів повинні бути відносно стабільні і не залежати від перепадів вологості або температури, приводячи до зміни зовнішніх властивостей виробу. Перила повинні бути зручні по висоті і розташовуватися на рівні від 900 до 1200 мм (хоча можливі деякі варіації).
   Надійності фіксації сходових огороджень слід торкнутися докладніше. Навантаження, що надається  перилам, складається з багатьох факторів, як то вага самої сходової конструкції, вплив зовнішнього середовища і максимальна вага людей, які мають експлуатувати сходи та сходові огородження. Тут основним завданням стає проектування міцних кріплень, що забезпечують фіксацію перил до сходових маршів. Якщо сходові огородження виготовлені з матеріалу, що потребує додаткового захисту, то слід забезпечити даний захист за рахунок спеціальних покриттів.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про огорожі | Додав: Bratello (09.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 2543 | Теги: н/ж, перила, сходи, Дерево, нержавіюча сталь, скло, граніт, огорожа, камінь, східці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вівторок, 22.09.2020, 07:44
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0