т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

FAQ

Головна » FAQ [ Додати питання ]

  Про те, як зробити замовлення в інтернет-магазині компанії "Статус Груп" читайте розділ "Замовлення".
Додав: Віталій (Bratello)

  Якщо, придбаний в нашій компанії, товар зламався, по-перше повідомте про це наших менеджерів за номером (044) 362-54-78, які нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні цього питання, по-друге уважно прочитайте розділ "Гарантія".
Додав: Віталій (Bratello)

  Саме визначення "погонний метр" є відносним і може застосовуватися не тільки для окремих матеріалів, а для різнорідних матеріалів пов'язаних в одне ціле, наприклад готових металоконструкцій, як перильне огородження, меблів різної конфігурації, які можуть поміститися на відстані 1 м, тощо.
  В залежності від складності конструкції вартість 1 погонного метра (далі - п.м.) може бути різною. В практиці компанії "Статус Груп" ми застосовуємо поняття 1 п.м. якщо сукупна довжина конструкцій (перильного огородження) перевищує 50 м. При менших довжинах  конструкцій важко уніфікувати вартість 1 м, оскільки вона може варіюватися також:
  • від кроку стійок огородження (може варіюватися від 1 до 3 на довжині 1 м);
  • від кількості поворотів та відводів (застосовуються при огородженнях балконів, сходів, терас, тощо);
  • від нестандартних елементів конструкцій, які можуть застосовуватися у дизайнерському або архітектурному проектах.
  У практиці компанії застосовуються 4 види конструкцій:
- повністю збірні конструкції;
- частково збірні конструкції;
- зварні конструкції;
- індивідуальні (дизайнерські) конструкції.
  Повністю збірні конструкції. Конструкції, із готових елементів "haboe", при виготовленні та встановленні яких не застосовується зварювання. Цей вид конструкцій дає змогу: досягти бездоганного вигляду конструкцій, швидкість виготовлення підвищується із 1-10 м за добу до 20-50 м конструкцій за добу, можливість змінити конфігурацію конструкції навіть після встановлення конструкцій у проектне положення, жорсткість конструкцій не поступається зварним.
  Частково збірні конструкції. Конструкції, які поєднують в собі як збірні так і зварні елементи. Застосовуються при необхідності здешевлення конструкції та необхідності швидкого монтажу. Зварні елементи закриваються декоративними, які не шкодять зовнішньому вигляду конструкції.
  Зварні конструкції. Найбільш дешеві конструкції, які застосовуються. Мають ряд недоліків в порівнянні із двома попередніми типами: не можливість змінити конфігурацію чи замінити пошкоджені елементи, час виготовлення конструкцій на багато більший ніж попередніх типів, не зручні у догляді, не ідеальний зовнішній вигляд, особливо на місцях зварювання.
  Індивідуальні конструкції. Не стандартні види конструкцій, виготовлені по дизайн-проектам, ескізам, побажанням замовника. При виготовлені застосовуються як збірні та зварні з'єднання та елементи.

  Вартість 1 п.м. видів конструкцій, окрім індивідуальних, уніфікована ( але застосовується при загальній довжині конструкцій більше 50 м) і складає відповідно:
  • для повністю збірних конструкцій - 130 €/м.п.
  • для частково збірних конструкцій - 100 €/м.п.
  • для зварних конструкцій - 87 €/м.п.
* Розрахунок вартості наведений при параметрах конструкції: кількість стійок - 100 шт, довжина поручня - 100 м, довжина наповнення - 300 м (3 трубки по 100 м), кількість відводів - 20 шт, кріплення стійки на 3 анкери, закривається декоративною чашкою, матеріал - нержавіюча сталь (сатин). Вартість 1 м.п. включає в себе виготовлення конструкції, транспортування та монтаж.
 
  Вартість конструкцій, всіх видів, розраховується на основі специфікації елементів та матеріалів, що застосовуються при виготовлені, та може варіюватися від вище згаданих факторів.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Додав: Bratello (Bratello)

  Далі наведена схема для визначення типу сходів і які розміри необхідно знімати для розрахунку метражу майбутнього огородження.


Додав: Bratello (Bratello)

  При виготовлені збірних конструкцій "haboe" застосовуються складальні  клейові з'єднання. Спеціальний склад двокомпонентного клею DELO-AUTOMIX (на основі епоксидних смол) дозволяє після висихання набирати міцність, що еквівалентна зварному шву. Але на відміну від зварного шва, при нагріванні з'єднання до температури 200 градусів Цельсія і вище, клейова суміш пластифікується та дозволяє розібрати з'єднання для зміни конфігурації. Міцність клею DELO-AUTOMIX підтверджена сертифікатами відповідності та випробувань.
 При встановлені конструкцій на поверхню, для закріплення, застосовуються хімічні анкери, які по міцності на порядок перевищують механічні аналоги.
  З цього можна зробити висновок, що про міцність та стійкість конструкцій компанії "Статус Груп" турбуватися не варто.
Додав: Bratello (Bratello)

  Так, ми встановлюємо конструкції власного виробництва по всій території України. Вартість конструкцій включає вартість виготовлення, транспортування та монтажу. Якщо Ви самі хочете транспортувати або  встановити конструкції, у Вас є така можливість, попередньо обговоривши це бажання із нашими менеджерами.
Додав: Bratello (Bratello)

  Так, ми працюємо з будь-якими клієнтами по всій території України. Але в деяких регіонах ми також маємо своїх представників (дилерів), перелік яких Ви можете переглянути на сторінці "Партнери". Для перегляду розділу необхідна реєстрація на сайті компанії "Статус Груп"
Додав: Bratello (Bratello)

  Так, ми виконуємо проекти огороджень та сходів на замовлення клієнтів. При виробництві конструкцій, для правильного їх встановлення,  для монтажних бригад розробляється внутрішня робоча документація. Ескізний варіант огородження кожен замовник отримує безкоштовно із комерційною пропозицією, що готується нашими менеджерами. Оплата проектних робіт включається в загальну вартість комерційної пропозиції.
Додав: Bratello (Bratello)

  Так, Ви маєте право відмовитися від оплати монтажних робіт у таких випадках:
  • на стадії комерційної пропозиції або до підписання договору;
  • якщо монтажні роботи були виконані не належним чином та є суттєві недоліки у монтажі, які неможливо виправити силами компанії.
Додав: Bratello (Bratello)

  Гарантійний термін експлуатації конструкцій, згідно законів України складає - 18 місяців з моменту підписання актів виконаних робіт.
Додав: Bratello (Bratello)

  Так, звичайно. Ми всіляко готові піти на зустріч клієнтові, навіть, якщо він потім змінить рішення не на користь нашої компанії. Та, все-таки, ми рекомендуємо вам почати опрацювання «сходового питання» ще на стадії проектування вашого майбутнього житла. Якщо ж у вас вже закладений фундамент або зведена коробка будинку, то наш фахівець також порекомендує на що вам необхідно звернути увагу, і що можна виправити або від яких ідей вам краще утриматися.
Додав: Bratello (Bratello)

Неділя, 01.11.2020, 03:07
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0