т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про огорожі

Нержавіюча сталь у виробництві сходових огороджень
  Сплав заліза та хрому - ось що є нержавіюча сталь. Мінімальний вміст хрому в стандартній нержавіючої сталі складає 12%. Саме хрому, точніше, його найтоншій оксидної плівці зобов'язана нержавіюча сталь своїми чудовими антикорозійні властивості. Крім хрому типовими елементами цього сплаву також є молібден, нікель і азот. Нікель додається, головним чином, для покращення пластичності і в'язкості нержавіючої сталі. Додавання в сплав цих елементів дозволяє отримати різні види кристалічних решіток, що, у свою чергу, дозволяє домогтися підвищення захисних властивостей нержавіючої сталі. Оксидний шар на поверхні виробів з нержавіючої сталі слугує потужним бар'єром на шляху іржі, хімічних і механічних пошкоджень. Навіть якщо навмисно пошкодити поверхню з нержавіючої сталі, через деякий час її «оксидний захист» відновлюється в колишньому обсязі. Жоден інший метал не має таких експлуатаційних характеристик, як нержавіюча сталь. Вироби з неї протягом десятків років не втрачають ні своєї естетичної привабливості, ні функціональних якостей.
  Одною з важливих вимог, що пред'являються до декоративних виробів, є стійкість їх поверхні до зовнішніх впливів. У цьому сенсі нержавіюча сталь просто бездоганна - на ній не залишаються відбитки пальців, неіржавіючій сталі невідомо, що таке подряпини, їй не потрібен особливий догляд.
  На даний момент відомо два види обробки поверхні нержавіючої сталі: полірована та матова (сатин). Рекомендується використовувати поліровані огородження в тих приміщеннях, де є особливий інтер'єр: дискотеки, бари, котеджі, торгові точки, офісні центри, об'єкти масових скупчень людей. Матова поверхня (сатин) рекомендується до використання в місцях великого потоку людей, тому що на поверхні не залишається слідів від пальців, догляд за сатином спрощується .
  За ступенем жаростійкості нержавіюча сталь значно перевершує більшість видів «звичайної» сталі. Ці та багато інших якості нержавіючої сталі роблять її незамінною при виготовленні сходових огорож, перил та балюстрад. На таких «проблемних» об'єктах, як сходи в басейнах або поручні зовнішніх сходів, тільки нержавіюча сталь допоможе вирішити найскладніші завдання, що постають перед будівельниками.
  Сходові огородження з нержавіючої сталі – сьогодні найсучасніший напрямок в будівництві сходів. Цей матеріал, в силу своєї функціональності і зовнішньої ефектності, дозволяє досягати неймовірних результатів в дизайні сходових огорож. Крім того, практично всі відомі сьогодні оздоблювальні матеріали ідеально поєднуються з нержавіючої сталлю.

Особливості нержавіючої сталі як конструктивного матеріалу:
 • Нержавіюча сталь чудово поєднується з усіма матеріалами, що застосовуються в сучасному будівництві
 • Чудово піддається формуванню, зварюванні, дає можливість здійснення будь-яких архітектурних рішень
 • Можливість 100% переробки
 • Не має потреби у фарбуванні
 • Повна відповідність всім гігієнічним вимогам
 • Висока стійкість при пожежі і вибуху
 • Міцність, стійкість до вандалізму, ідеальна для створення екстер'єру і інтер'єрів готелів, торгових і розважальних центрів, нічних клубів, ліфтів, басейнів та інших громадських місць
 • Практично не вимагає витрат на утримання
 • Термін служби конструкцій з нержавіючої сталі складає від 20 до 50 років

Види нержавіючої сталі

Основні види нержавіючої сталі:
 • Аустенітні
 • Феритні
 • Феритно-аустенітні
 • Мартенситні
  Аустеніті сталі є найбільш широко розповсюдженим типом нержавіючої сталі. Вміст нікелю в такій сталі - не менше 7%, що надає їй пластичність, широкий спектр режимів термостійкості, немагнітні властивості та гарну придатність до зварювання.
  Феритна нержавіюча сталь має властивості, близькі до властивостей маловуглецевої сталі, але з кращою стійкістю до корозії. Найбільш поширеними видами такої сталі є сплави з вмістом хрому 12% і 17%. Сплави з вмістом хрому близько 12% використовуються, в основному, у будівництві, а сталі, що містять близько 17% хрому, використовуються в домашньому господарстві, бойлерах, пральних машинах і декоративних оздоблювальних елементах.
  Феритно-аустенітна (дуплексна) нержавіюча сталь має обидві - феритні і аустенітні - структури кристалічної решітки. Звідси їх назва - "дуплексна нержавіюча сталь". Ця сталь має деякий зміст нікелю, що частково зумовлює її аустенітні структуру. Дуплексна структура надає одночасно міцність і гнучкість. Дуплексні сталі частіше за все використовуються в нафтохімічній, целюлозно-паперовій промисловостях і судно будівництві.
  Мартенситна сталь містить, в основному, від 11% до 13% хрому, і має достатню міцність і жорсткість при середній стійкості до корозії. Ця сталь використовується в основному в будівництві.

  Перила, сходові огородження, поручні виробляються з нержавіючої сталі марки AISI 304, AISI 316, які забезпечують необхідну довговічність в експлуатації виробів.

Застосування скла в сходових огорожах

  Одним з найбільш популярних напрямків у сучасному дизайні огороджень сходових маршів і майданчиків - є поєднання неіржавіючої сталі і скла (триплекса або гартованого). Поєднання блискучого металу з мерехтливою прозорістю скла створює в сходовому просторі відчуття легкості і повітряності.

  У будівництві використовується скло наступного складу:
Кварц - сировина, у вигляді піску (70-72%)
Сода - каталізатор реакції, карбонат і сульфат (близько 14%)
Вапно - стабілізатор, у твердій формі (близько 10%)
Деякі інші оксиди - алюмінію, магнію, що використовуються для підвищення фізичних властивостей скла, включаючи опір до атмосферних забруднень.
  Механічні властивості скла:

Густина: 2,5 (2,5 кг / м 2)
Опір тиску: 1000 Н/мм2 = 1000 МПа. Це означає, що, щоб розчавити 1 см3 скла, необхідно навантажити його вагою 10 т.
Межа міцності на розлам: якщо опір тиску у скла високий, то межа міцності на розлам значно нижче. Опір скла на розлом: для звичайного скла - 40 МПа (Н/мм2); для загартованого скла - 120-200 МПа (Н/мм2) залежно від товщини, обробки краю, наявності отворів і ін
Пружність: скло дуже пружний матеріал, воно не піддається ніякій деформації аж до руйнування. Однак скло дуже крихке і миттєво розбивається при надмірному зовнішньому впливі. Тому у виготовленні сходових огороджень використовується скло підвищеної міцності - загартоване і триплекс.
Термальний шок: Оскільки скло має низьку теплопровідність, нерівномірний нагрів або охолодження листа скла призводить до виникнення напруги в матеріалі (термальний шок). Це може служити причиною руйнування скла. Коли скло встановлено в раму, його обрамлені краю закриті від сонячного випромінювання. Це може привести до різниці температури в склі і до його руйнування. Ризик термального шоку знижується, коли використовується сонцезахисне теплопоглинальне скло. Спеціальне загартування скла проти термального шоку дозволяє витримувати різницю температур в 150 - 200 ° C. У виготовленні сходових огороджень це є дуже важливим моментом.
  Сходи в будинку, офісні сходи, сходові марші в під'їздах житлових будинків, сходи на виробництвах, у квартирах і на вулицях - важко перелічити всі сфери існування сучасного суспільства, в яких сходи не були б необхідним і обов'язковим атрибутом життєвого простору. Безумовною окрасою будь-яких сучасних сходів стануть перила з нержавіючої сталі. Вишуканість, їх естетика  збагатить і підкреслить переваги будь-якого інтер'єру, а конструктивні та експлуатаційні властивості нержавіючої сталі дозволять сходовим огорожам з цього унікального матеріалу прослужити довгі роки. І при цьому не перестати бути модними.

Сходові огородження компанії "Статус Груп" - це Ваша гордість, впевненість, надійність та престиж на довгі роки!

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про огорожі | Додав: Bratello (08.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 1282 | Теги: н/ж, стійка, поручень, перила, haboe, нержавіюча сталь, скло, огородження, огорожа, сталь | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вівторок, 22.09.2020, 07:37
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0