т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про металообробне обладнання та художню ковку

Виготовлення художнього прокату на обладнанні Hebo
  Використовуючи у виробництві ковальські машини Hebo, з'являється можливість за короткий час і з мінімальними зусиллями отримати зі стандартного, профільного металопрокату - ажурні ковані елементи для подальшого складання кованих огорож, сходових огороджень, грат, балконів, альтанок, містків, кованих меблів та інших предметів, що прикрашають оточуючий нас світ.
  Найбільш розповсюдженою і необхідною операцією при виробництві виробів художньої ковки є - виготовлення кованого прокату.
  Блоками компанії Hebo для проведення вальцювання і прокату вихідного матеріалу є HPG2, HPG2B, HPG3A. За умови масового виробництва знадобиться автономний прокатний верстат VKW.
Ковальський блок HPG2 найкраще підійде для невеликих майстерень і компаній, що тільки розпочинають свій бізнес. За допомогою цього блоку можливі: обробка квадратного прута з перетином до 25 х 25 мм і смуги до 40 х 8 мм. У стандартний комплект блоку входить один гладкий вал DRW і один валець EGW з малюнком. Блок забезпечений рихтувальним пристроєм і працює з базовими приводами: STM1 - STM6, SPA2, SPA3.
   Для великих підприємств компанія «Статус Груп» рекомендує блок HPG2B. Додатково до прокату квадратного прута, можна обробляти профільну трубу розмірами до 60 х 40 мм або 50 х 50 мм, смугу до 50х10 мм, а також робити обробку прутка квадратного перерізу по гранях. Для цього блоку підходять спеціальні напрямні пристрої з набором вальців ELS2B/PVK2B. До базової комплектації HPG2B входить один гладкий валець DR2B і три вальця PR2B з малюнком.
   Для нанесення орнаменту в цьому блоці використовуються змінні вальці з різним дизайном. Для обробки труб передбачені подвійні вальці ROH2B. Блок HPG2 має горизонтальне і вертикальне регулювання рихтувального пристрою. Блок HPG2B може експлуатуватися з базовими ковальськими приводами STM4, STM5, STM6. При використанні даного блоку з приводним блоком STM5 продуктивність досягає 800 метрів прокату на годину.
   Для серійного виробництва кованого прокату в умовах промислового виробництва компанія «Статус Груп» рекомендує блок HPG3A. Швидкість обробки металу зростає до 1200 метрів на годину. Розмір вальців на даному блоці перевершує блок HPG2B. Завдяки цьому з'явилася можливість обробки прута круглого і квадратного перерізу до 30 мм, смуги до 60 х 12 мм і профільної труби до 100 х 80 мм. Блок HPG3A сумісний в роботі з приводними машинами STM4 - STM6.
  Найбільші в Європі виробництва кованих елементів, оснащені автономними верстатами WKV для виготовлення вальцювання з додатковим навісним обладнанням.
   Компанія «Статус Груп» буде і надалі знайомити своїх клієнтів з унікальними можливостями ковальського обладнання Hebo.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про металообробне обладнання та художню ковку | Додав: Bratello (13.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 1250 | Теги: чавун, художня ковка, сталь, гартування, нержавіюча сталь, haboe, hebo, Статус Груп, ковка, н/ж | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Понеділок, 21.09.2020, 08:28
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0