т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про металообробне обладнання та художню ковку

Технологія художньої ковки. Збірка кованих виробів
  Дуже важливо визначити при художньої ковці які частини виробів будуть кувати цілком, а які елементи будуть виготовлятися окремо і потім збиратися. Правильність технологічного процесу зборки забезпечує успіх справи. Цілком очевидно, що для розробки технології необхідно мати крім малюнка виробу точні креслення, складені конструктором з урахуванням припусків на токарну або фрезерну обробку, якщо вона необхідна. Маючи креслення, можна розрахувати і масу необхідного матеріалу для її виготовлення, додавши до маси поковки відхід металу на усічку до 20-30%.
   При розробці конструктивного креслення деталей під ковку необхідно враховувати специфіку цієї техніки і уникати нехарактерних для неї форм і конфігурацій. Наприклад, перетину циліндричних поверхонь між собою, а також уникати ребристих перерізів, так як ребра в деяких випадках зробити дуже важко (наприклад, по контуру циліндра), а іноді неможливо. Деталі з різкою різницею в розмірах краще робити зварними або збирати на різьбі.
   Процес роботи над виробом починається з чіткого уявлення його не тільки в цілому, але і в деталях, подумавши характер з'єднань. Це особливо важливо, тому що обумовлює порядок технологічних операцій.
  У виробах декоративно-прикладного мистецтва часто використовуються скло, кераміка, дерево, залізо. Матеріали, що застосовуються, прийоми з'єднання, виконують не тільки з’єднувальну функція, а й впливають на силует і характер виробів, підкреслюючи їх образну структуру. Ця єдність функціонального та архітектурного і є однією з головних властивостей кованого металу.
   Якщо у виробі використаний єдиний рослинний мотив, то доцільно з'єднати деталі зварюванням і клепанням в потай або комбінацією цих двох прийомів. У цьому випадку з'єднання виконує тільки функціональну роль. У таких виробах місця з'єднань намагаються закрити, замаскувати поруч розташованим елементом - листочком, завитком, квіткою. Цей прийом характерний для стилю бароко. В інших випадках, якщо виріб зібрано з повторюваних фрагментів або елементів з'єднанням служить скоба або хомут - спосіб клепки з яскраво вираженою декоративною головкою, яка може мати будь-яку форму: квітки, кульки та ін. Усі конструктивні зміни ясно виражені, і в цьому випадку вони несуть архітектурну функцію. Такий прийом характерний для виробів багатьох стилів і сучасних творів.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про металообробне обладнання та художню ковку | Додав: Bratello (11.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 1820 | Теги: н/ж, ковка, Дизайн, Дерево, haboe, нержавіюча сталь, скло, гартування, художня ковка, сталь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Понеділок, 21.09.2020, 07:14
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0