т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про металообробне обладнання та художню ковку

Ковальске обладння Hebo від компанії "Статус Груп"
  Компанія «Статус Груп», офіційний дилер німецького виробничого концерну «Bohl Gruppe», виробника металообробного обладнання та систем збірних конструкцій із нержавіючої сталі, презентує на території України: металообробне, ковальське обладнання Hebo.

  Серед ковальських верстатів Hebo можна виділити основні базові верстати – STM – 4, 5, 6, SPA – 2, 3, які можуть оснащуватися багатьма змінними пристроями, для  здійснення різних операцій над металом. Потужність основних верстатів варіюється в межа від 2,2 до 7,5 кВт, що дозволяє виконувати різні види робіт, як то гнуття, кручення, розклепування, нанесення орнаменту (чеканка), тощо. Всі верстати оснащенні процесорним керуванням і дозволяють запам’ятовувати та виконувати до 100 програм, що в свою чергу дає змогу в короткі терміни виготовляти великі об’єми виробів найвищої якості.
  Крім основних верстатів, серед розмаїття обладнання Hebo, можна виділити спеціалізовані верстати для гнуття та кручення BZ40 та RB70/RB703-RB705, гідравлічні машини WZT24 з величезною кількістю форм для гнуття прута та квадрату, машини для розкочування ERA 300, пресові машини HVB 150, " повітряні ” та гідравлічні молоти LH34 – LH 60, HSH300, шліфувальні верстати BSM75G/BSM150G, верстати для різання SVR16, верстати для виготовлення кілець VRB-80, свердлувальні верстати RBV12 та верстат індуктивного нагріву KEA 2200. Ці верстат є унікальними і дозволяють виконувати зазначені операції із неперевершеною "німецькою” точністю та якістю.  Переважна більшість обладнання Hebo застосовується для пластичної деформації металу без нагрівання, так звана «холодна ковка». Це спрощує облаштування кузні, не потрібно передбачати розміщення та безпеку ковальської печі, економиться час на виготовлення одиниці виробу, але в той же час підвищує вимоги до самого матеріалу – метал має бути більш ковким ніж при гарячій ковці.
  Для ковалів, які мають необхідність у гарячій ковці передбачені газові печі GSO1 – GSO4 та апарат індуктивного нагріву KEA 2200.
  Різноманітні прес-форми, форми для гнуття та кручення, форми для прокату значно розширюють можливості верстатів та надають перевагу в конкурентній боротьбі сьогодення.
  Основними перевагами ковальського обладнання "Hebo” є:
- Сталь, виготовлена з високою якістю. Марка сталі виключає залишкову деформацію, розщеплення під дією навантажень, деформацію під впливом виготовлення художнього прокату.
  Основні процеси виготовлення кованих елементів за допомогою ковальського обладнання мають на увазі метод холодної деформації металу. І тільки вальці і штампи фірми Hebo (Німеччина) по справжньому відповідають цим вимогам. Як довів час, сталь як використовується китайськими, білоруськими і російськими виробниками верстатів не відповідає ні марці, ні якості. В результаті чого протягом короткого часу в процесі експлуатації вальці і штами зношуються.
Точність допусків, виключає можливі розбіжності елементів у пазах і отворах під час роботи. Всі елементи взаємозамінні і не має значення в складі якого комплекту працюють. Усі ковальські блоки легко замінюються.
- Міцність конструкції, заснована на німецьких стандартах безпеки і є найнадійнішою у світі. Всі елементи мають багаторазовий запас міцності.
- Сучасна технологія, надає користувачеві всі переваги досягнень сучасного машинобудування на його виробництві. В обладнанні використовуються найсучасніші ідеї і патенти.
- Надійність та довговічність. На все обладнання Hebo передбачена гарантія. Це є повною гарантією, що ковальське обладнання працюватиме безвідмовно і після періоду окупності, який становить від 6 до 12 місяців.
- Найкраще співвідношення ціна/якість, досягається завдяки використанню автоматичних ліній виробництва з високоточними верстатами з цифровим програмним керуванням. Обладнання Hebo має найвищу якість при найменших витратах на виготовлення в найкоротші терміни практично будь-якої кількості кованих елементів. Наприклад, провівши дослідження ринку ковальського обладнання і зробивши запити на виготовлення ковальських блоків з технологій Hebo, були отримані розрахунки, де вартість виготовлення була в 2-3 рази вище, ніж вартість німецького обладнання, що включає мито і транспорт.
  Приклад роботи обладнання Hebo, а саме свердлувального верстату RBV12, можна переглянути у наступному відео:


  Переглянути повний перелік обладнання Hebo, дізнатися його характеристики та вартість можна у нашому Інтернет-магазині, у розділі «Прайси, каталоги», а також у наших менеджерів за номером (044)362-54-78.
  Якщо Вас зацікавило ковальське обладнання Hebo, просимо зв’язатися з нами для отримання більш докладної інформації стосовно можливості замовлення, придбання та встановлення обладнання, можливості співпраці на взаємовигідних умовах.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про металообробне обладнання та художню ковку | Додав: Bratello (15.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 3642 | Теги: н/ж, ковка, Статус Груп, hebo, haboe, нержавіюча сталь, гартування, сталь, художня ковка, чавун | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Четвер, 24.09.2020, 12:49
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0