т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про металообробне обладнання та художню ковку

Hовітні верстати Hebo. Нові можливості для ковалів
  З того часу, як Ханс Еріх Бель - засновник німецької компанії Hebo розробив свій перший верстат для художньої обробки металу, минуло понад 40 років. За цей час попит на декоративні вироби з металу значно збільшився, а багато невеликих майстерень та підприємств по їх виготовленню виросли у великі промислові компанії, утворивши самостійний напрямок у структурі металообробної галузі - виробництво металодекору. Рух цих підприємств вперед багато в чому визначається тим, що ключовим моментом в стратегії розвитку виробництва стало використання саме обладнання марки Hebo. Сьогодні верстати цієї марки, відомі в багатьох країнах світу, дозволяють випускати самий широкий асортимент декоративних виробів у великих промислових обсягах. Радує, що фахівці компанії Hebo не зупиняються на досягнутому, і ми маємо можливість представити зацікавленим читачам їх нові розробки.
  Серед нових розробок Hebo як вдосконалені моделі вже існуючих верстатів, так і зовсім нові верстати і пристосування. Почнемо з нового обладнання для виконання однієї з поширених операцій - виготовлення щільних завитків. Тепер на верстаті ERA 300 або за допомогою пристосування ERV2P виготовити їх можна швидше, і при тому з більш великих заготовок (квадрат до 16 х 16 мм, коло до 20 мм, смуга до 50 х 15 мм), на відміну від попередньої версії ERV2. Високошвидкісний вальцювальний верстат HPG4V також перевершує попередників - блоки HPG2B і HPG3A - по потужності і можливості обробки заготовок більших розмірів. На додаток до цих верстатів випущені спеціальні блоки DWV2B і DWV2A для нанесення малюнка і обробки граней профільної квадратної труби (до 50 х 50 х 3000 мм).
   Новий комбінований верстат з програмним управлінням BZ40 являє собою розширену версію гідравлічної машини WZT24, забезпечений додатковими функціями. Новий верстат виконує всі види гнуття при підключенні різних спеціальних пристроїв. Наприклад за допомогою пристрою HSB на верстаті BZ40 можна виготовити завитки, за допомогою пристрою WHV - спіралі. Пристрій вальцювального типу HRB призначений для згинання труб. Всі пристрої можна легко перелаштовувати. Номінальна потужність BZ40 - 5,5 кВт, максимальний тиск 40 т, габарити 1330 х 840 х 946 мм.
   У порівнянні з попередніми модифікаціями, великі можливості мають газові печі GSO 3 і GSO4 для нагрівання заготовок із збільшеними камерами згоряння і термоелектричним захистом. Робоча температура нових печей до 1250 °. Піч GSO4 дозволяє здійснювати швидкий локальне нагрів заготовки.
   З урахуванням запитів невеликих майстерень зазнала змін модель базового верстата STM1. Нова версія STM1 має відповідно менші габарити (1020 х 500 х 1170 мм), вага - 410 кг. Номінальна потужність верстата 2,2 кВт, швидкість 15 об/хв. Верстат виконує операції кручення заготовок квадратного профілю (20 х 20 мм), вальцювання при підключенні до нього блоку HPG2 і розкочування закінчень при підключенні блоку EAS1E. Верстата подібного SRV16 ще не було в програмі Hebo. SRV16 - це високошвидкісний рубальний верстат з максимальною потужністю 12,5 т (до 1600 відрізів на годину), який може бути забезпечений автоматичною подачею заготовок. Верстат може різати квадрат до 16 х 16 мм, коло до 18 мм, смугу до 40 х 8 мм.
   Універсальний верстат RBV12 призначений насамперед для механізації процесу виготовлення і збирання сходів. За допомогою верстата RBV12 можна свердлити отвори під різними кутами і нарізати різьбу в трубах (вуглецева сталь, нержавіюча сталь).
Максимальний діаметр одержуваних отворів до 20 мм, нарізка різьби до М10. Верстат має два привідні вали для одночасного свердління отворів двома різними свердлами. Верстат RBV12 може бути використаний як на металообробних, так і на деревообробних підприємствах, а також у виробництвах, які суміщають обробку дерева і металу.
   Всі розробки компанії Hebo орієнтовані на сучасний ринок. Стратегічна лінія компанії залишається незмінною - дотримуватися нових вимог і тенденцій, і в той же час продовжувати вдосконалення старих випробуваних зразків техніки. Незмінним залишається і уважне ставлення до замовника обладнання, яке проявляється на всіх етапах: від ретельного контролю верстатів перед здачею покупцеві, постачання комплектуючих і надання сервісних послуг до організації навчання роботи на верстатах.

Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про металообробне обладнання та художню ковку | Додав: Bratello (13.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 1465 | Теги: н/ж, ковка, Статус Груп, hebo, haboe, нержавіюча сталь, гартування, чавун, художня ковка, сталь | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вівторок, 22.09.2020, 21:48
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0