т.:(044) 362-54-78, т/ф.:(044) 277-39-01
м.Київ, вул. Лебедєва-Кумача, 6
050-982-52-93
067-218-04-35

Каталог статей

Головна » Статті » Статті про огорожі

Перила із нержавіючої сталі від компанії "Статус Груп"
  Використання конструкцій з нержавіючої сталі в новій архітектурі стає ознакою гарного тону і одним з модних напрямів, особливо у стилі hi-tech. Сучасний дизайнер знаходить у нержавіючій сталі невичерпні можливості для реалізації своїх ідей. І коли дизайнер інтер'єру ставить перед собою завдання розробки, наприклад, сходових огорож, перил, то у виборі матеріалу він найчастіше зупиняється саме на нержавіючій сталі. Прохолодна поверхня виготовлених із нержавіючої сталі перил гвинтових сходів викликає непереборне бажання доторкнутися до неї, відчути її. Перила і сходові огородження з нержавіючої сталі створюють неповторний стиль у будь-якому інтер'єрі, підкреслюючи і прикрашаючи його.
  Пам'ятаючи про естетичну сторону, не можна забувати і про елементарну безпеку в побуті: сходові огородження і перила не примха архітектора, це - життєво важлива для нас деталь сходів оскільки підйом по висотних сходах несе в собі небезпеку травми. Саме для того, щоб раз і назавжди забути про неприємності падінь зі сходів, необхідно будь-які з них, що мають більше трьох сходинок, обладнати достатньо надійними огорожами. Такі стандарти прийняті в усьому світі.
  Основні правила, яких потрібно дотримуватися для того, щоб сходи і огородження забезпечували максимум зручності і безпеки при підйомі:
- При будівництві сходових огороджень необхідно враховувати відмінність фізичних параметрів людей, що користуються сходами. Так, у дітей, людей дорослих і людей похилого ці параметри неоднакові. Тому, для підвищення безпеки, для дітей на стандартній огорожі роблять додаткові, а для старших - настінні поручні, спеціально добираючи профіль поручня.
- Стандартна висота огорож - від 900 до 1200 мм.
  Найважливішим правилом при будівництві сходів і огороджень є ретельне закріплення всіх без винятку елементів огорожі.
  Застосування в будівництві металевих перил і огорож поширено скрізь. Але тут мова не йде про стандартні огорожі, виготовлені потоковим методом. Виглядають вони, як правило, одноманітно, нудно і зовсім не розкривають всіх плюсів фактури матеріалу, з якого виготовлені. Але ж саме фактура вихідного матеріалу активно підкреслює ефектність зовнішнього вигляду готового виробу. Відомо, що з одного матеріалу можна виготовити абсолютно різні по якості і дизайну вироби. І тільки справжній майстер, володіючи необхідними технологіями і будучи професійно підготовленим, знає, як максимально використати властивості того чи іншого матеріалу.
  Володіючи всіма цими якостями, фахівці компанії «Статус Груп» пропонують своїм клієнтам виготовлення сходових перил будь-якої категорії складності.

  Основні елементи огорожі для сходів:
 
  Поручні - конструктивні елементи сходових огороджень, які встановлюються на перилах. Так само передбачаються поручні на стіні або на стійці. Виступають і як елементом зручності при користуванні, так і декоративним елементом сходів та огородження.

  Балясини - нижня і верхня опорні стійки перильної огорожі. Є заповненням сходових огорож. Бувають різної форми. Один з найважливіших елементів захисту та дизайну сходових огорож
 
  Перила - запобіжні огородження сходових маршів і майданчиків. Зазвичай перила вертикальні. Але іноді виготовляються і похилі перила. З точки зору композиції повинні поєднуватися з усіма елементами сходів і огорож.
 
  Поручні встановлюються на перилах, як би скріплюючи їх. У поручнів кілька функцій, не остання з яких -
це зручність пересування по сходах. Саме на поручні ми спираємося при ходьбі по сходах. Тому нерідко поручні кріплять і на стінах, у випадках, коли сходові марші йдуть уздовж стін. Для дітей обладнуються спеціальні поручні, встановлені на висоті їх зросту. Особливість області застосування поручнів обумовлює і матеріал для виготовлення поручнів. Довговічність поручнів залежить від спеціальних покриттів. Поручні стикаються з руками, тому на них залишаються сліди від долонь і пальців. Поверхні поручнів піддаються механічним пошкодженням. Правильно підібране покриття для поручнів, в даному випадку - нержавіюча сталь, усуне ці недоліки.
  Різноманітність форми поручнів досить обмежена. Ось практично вичерпний перелік форм поручнів: круглі, квадратні, прямокутні, із закругленими кінцями, еліптичні. Звичайно, така обмеженість не дає можливості реалізації всіх ідей дизайнерської думки. Втім, головним у формі поручнів все ж таки є можливість зручного обхвату рукою.
  Балясини, так само як і інші елементи сходових огороджень виконують дві функції: захисну і декоративну. Заповнюючи собою сходові огородження, балясини захищають людину від падіння зі сходів. Проміжки між балясинами, особливо за наявності дітей, не повинні бути більше 15 см. Балясини - нижня і верхня опорні стійки перильної огорожі. І якщо про перила і поручні майже всі мають уявлення, то про балясини, вивчаючи таку тему, як сходи та огородження, дізнаються в останню чергу. А між тим, балясини, як і інші елементи сходових огороджень, виконують подвійну функцію: захисну і декоративну. І саме балясини несуть на собі основний тягар декоративності сходів та огородження. Форма балясин надає сходам неповторний колорит, формує стиль і дизайн сходів. Розмаїтість форм балясин обмежують тільки можливості матеріалу для їх виготовлення. Балясини - незалежний об'єкт сходів і огорож. Вони можуть розташовуватися і на марші, і на майданчиках сходів. У виборі форми балясин, а так само перил при виготовленні сходів і огороджень потрібно виходити з обраного дизайну сходів. Створюються вони з металу, скла, дерева, каменя або комбінованих матеріалів. Сходові майданчики між маршами, а також балкони, тераси і антресолі досить часто огороджують балюстрадами - огорожами, що складаються з балясини. Балясини являють собою стовпчики, які, поряд зі стійками огорожі, підтримують перила з поручнями і захищають від падіння зі сходів. Зрозуміло підвищену увагу виробника до перил, поручнів, балясин. Важливість цих елементів сходових огороджень відомо давно. Оптимальним варіантом у виборі матеріалу для їх виготовлення сьогодні є нержавіюча сталь.
  У компанії «Статус Груп» Ви завжди можете замовити поручні, перила, балясини з нержавіючої сталі. Це сучасно, надійно, зручно.
  Перила - несуча конструкція для інших елементів сходових огорож. При будівництві сходів виготовленню і монтажу перил приділяється не менше уваги, ніж спорудженню сходових маршів. Установка перил починається з монтажу опорних стійок. Як правило, для кріплення опорних стійок перил застосовують типове з'єднання. Конструктивне кріплення проміжних (опорних) стійок перил - основа для подальшого монтажу сходів і залишилися перил. Головне призначення перил - захист людини від падіння. Відповідно до нормативних вимог, а також умовам безпеки переміщення по сходах, марші, що мають більше трьох сходинок, обов'язково захищаються перилами. Перила - не тільки несуча конструкція для інших елементів сходових огороджень, а і запобіжні огородження сходових маршів і майданчиків. Зазвичай перила виготовляють вертикальні, іноді - похилі. Виходячи з правил композиції, перила повинні поєднуватися з усіма елементами сходів і огорож. Для виготовлення поручнів застосовують різні матеріали. Основні види перил: металеві поручні (перила з нержавіючої сталі, алюмінієві перила, ковані перила, перила зі сталі), перила дерев'яні та пластикові. Часто, при будівництві сходових огороджень, практикується виготовлення перил з комбінованих матеріалів. Перила завжди на виду. Їх неможливо приховати, а тому їх виготовленню варто приділяти більше уваги. Від зовнішнього вигляду перил залежить і загальний вигляд сходів.
  Фахівці компанії «Статус Груп» переконані - найбільш ефектно виглядають і володіють кращими властивостями саме перила з нержавіючої сталі.
  Найбільш рекомендований сьогодні варіант - збірні перила, оскільки вони ідеально підходять для всіх типів сходових маршів.
  Збірні перила (конструктор) - зручні тим, що зібрати їх Ви зможете самі, при наявності певного обладнання, економлячи при цьому на монтажі. Але така економія в подальшому може призвести до втрати жорсткості конструкції. Тому в будь-якому випадку буде правильним звернутися до професіоналів. Сходові огородження володіють основною захисною функцією. Проте в наш час додалося декоративне призначення, що є вирішальним чинником. На цій підставі можна вважати сходи архітектурною спорудою. Правильно підібрані декоративні огорожі підкреслюють особливу індивідуальність сходових конструкцій. Огородження робляться з різних матеріалів, однак останнім часом саме широке поширення одержали сходові огородження з нержавіючої сталі. заповненням сходових огорож. Бувають різної форми. Один з найважливіших елементів захисту та дизайну сходових огорож.
 
  Компанія «Статус Груп» пропонує, на території України, унікальну систему для виготовлення перильних огорож – збірні елементи "haboe” із нержавіючої сталі, німецького виробничого концерну «Bohl Gruppe». Різноманітність, у понад 700 елементів, дозволяє виготовляти перильні огорожі будь-якої конфігурації та ступеню складності. При виготовленні огороджень за системою "haboe”, можуть також застосовуватися такі матеріали як скло,  деревина, пластик, граніт, штучний камінь, тощо, які можуть гармонічно поєднуватись із нержавіючою сталлю.

 

  Основними перевагами системи збірних елементів "haboe” є:
 • Принцип конструювання із готових елементів;
 • Різноманіття комбінацій;
 • Можливість змінювати конфігурацію;
 • Бездоганний вигляд з'єднання;
 • Ідеальні прямі зрізи;
 • Плавне регулювання кута нахилу та повороту;
 • Монтаж на місці зі стандартних елементів;
 • Відсутність видимих гвинтових з'єднань;
 • Відсутність зварювання та шліфування;
 • Легкість чищення та догляду;
 • Високоякісні матеріали;
 • Відмінний зовнішній вигляд;
 • Висока міцність;
 • Висока стійкість до атмосферного впливу та зносу;
 • Легкість виготовлення нестандартних виробів;
 • Відмінне поєднання ціни та якості.
  Всі елементи поєднуються за допомогою клейових з’єднань на основі епоксидних смол, що по міцності не поступаються зварним. Основною перевагою даного виду з’єднання є можливість розбору конструкції, для зміни конфігурації, шляхом нагрівання. Ця можливість забезпечується завдяки спеціальному складу клею, що застосовується при встановленні конструкції.
   Якщо Вас зацікавила система збірних елементів "haboe” із нержавіючої сталі, для перильних огорож, просимо зв’язатися з нами для отримання більш докладної інформації стосовно системи, можливості замовлення, придбання та встановлення, можливості співпраці на взаємовигідних умовах.Останні новини, каталоги, прайси, статті, приклади робіт компанії "Статус Груп" можна переглянути на головній сторінці. Також радимо завітати до нашого Інтернет-магазину.
Категорія: Статті про огорожі | Додав: Bratello (08.02.2010) | Автор: Bratello E
Переглядів: 3520 | Теги: н/ж, перила, сходи, Дерево, нержавіюча сталь, скло, граніт, огорожа, камінь, східці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Субота, 19.09.2020, 04:03
Вітаю Вас Гість

Форма входу

Переклад сайту

Категорії розділу

Статті про сходи [10]
В цій категорії зібрані статті, що стосуються сходів. Тенденції у сфері дизайну, архітектури інтер'єру та екстер'єру, із застосуванням новітніх технологій виробництва сходів.
Статті про огорожі [15]
В розділі зібрані статті про перильні огорожі, огорожі терас та балконів, вікон. Новітні тенденції, матеріали, дизайн, технології виробництва тощо.
Статті про козирки [10]
В розділі зібрані статті про все, що стосується козирків. Системи кріплення, матеріали виготовлення, дизайн, технології виробництва, новітні тенденції.
Статті про металообробне обладнання та художню ковку [23]
В розділі зібрані статті про новітнє металообробне обладнання, верстати для декоративно-художньої ковки металу, технології виробництва та застосування.

Пошук по магазину


Пошук по сайту


Валюта

Теги

Наше опитування

Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 1

Новини

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0